Інформація Предмети для вступу Терміни та вартість навчання

Код

122

Спеціальність/Освітня програма (Спеціалізація)

Комп’ютерні науки

Форма здобуття освіти

денна

Освітній рівень

Бакалавр

Ліцензійний обсяг

127

Освітня програма “Комп’ютерні науки” наразі є однією з перших в Україні, яка здійснюється з використанням елементів дуальної форми навчання. Ще однією перевагою програми є її спільна реалізація з ІТ-індустрією, а саме з компанією SoftServe.

Студенти мають можливість поєднувати навчання та практичну підготовку в компанії SoftServe, де заняття проводять кваліфіковані фахівці IT-галузі, та працювати над реальними проєктами, що зараховуватимуться як кредити в Університеті.

З третього курсу студентам на програмі буде запропоновано офіційне працевлаштування в компанії, що дасть можливість поєднувати навчання та роботу.

Computer Science LogoЗ-поміж іншого навчальний план Computer Science вирізняється своєю “гнучкістю”: великий відсоток дисциплін фахового вільного вибору студента дозволяє сформувати свою власну освітню траєкторію спеціаліста в галузі ІТ (Карта курсів програми).

До переваг програми також додамо: суттєво оновлена матеріальна база – комп’ютерні класи та лабораторії; викладачі-практики, що суміщають викладання з роботою в ІТ-компанії (досвідчені інженери-розробники, керівники проектів, відділів тощо); наявність в учасника програми стажу роботи ще до закінчення навчання та баланс між теорією і практикою у навчанні.

Open Door 07.2021

Дізнатись про програму усе, із перших вуст можна було на Дні відкритих дверей, за участі адміністрації, студентів та фахівців компанії. Дивіться:

Запис Дня відкритих дверей освітньої програми

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Українська мова *

10,30Вага предметів сертифікату
2100Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування

Математика

10,50Вага предметів сертифікату
2100Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування

Історія України або Іноземна мова або Біологія або Географія або Фізика або Хімія

10,20Вага предметів сертифікату
2100Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування

Вартість і терміни навчання

Денна форма навчання32670 грн за рікТермін навчання: 4 роки